Jess provokon me bikini (FOTO)

0
40

Kohët e fundit, ajo ka shijuar një pushim të nxehtë në Meksikë me motrën e saj Natalya.

Dhe Jess Wright po kujton kohën e kaluar atje përmes imazheve të publikuara në Instagram,

Bukuroshja e “TOWIE”, 33 vjeçare, dukej e mrekullueshme në bikini bardhë e zi, me të cilat ka treguar format seksi trupore.

Image
Image
Burimi: TETOVASOT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here