Ali Ahmeti nesër shënon 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO-së

0
46
Të nderuar,
Kemi nderin t’ju ftojmë në manifestimin e organizuar nga ITSHSH, nën përkujdesjen e z. Ali Ahmeti, për të shënuar 20 vjetorin e ndërhyrjes së NATO në Kosovë.
Manifestimi mbahet ditën e diel, më 24 mars 2019, me fillim në ora 13:00 në hotelin Holiday Inn në Shkup.
Në këtë ngjarje, fjalë rasti do të mbajnë z. Ali Ahmeti si dhe z. Enver Hoxhaj- zv. Kryeministër në qeverinë e Kosovës.
Burimi: TETOVASOT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here