Me këtë foto joshëse nga kuzhina, Enca ka një pyetje për fansat

0
173

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia ka një pyetje për ndjekësit e saj.

Enca është njëra nga artistet më të ndjekura në rrjete sociale e cila numëron afro dy milionë njerëz.

Ajo ka hedhur një fotografi provokuese në Instagram e cila shfaqet në kuzhinë dhe bën një pyetje për fansat.

“Ushqimi i preferuar”, shkruan ajo.

Nuk është hera e parë kur artistja rrëmben vëmendjen e publikut, ku komentet në këtë imazh ishin të shumta.

Ajo po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së fundit “Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom.

Burimi: TETOVASOT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here