Stilisti nxjerr zbuluar këngëtaren shqiptare: Ka shumë pordhë

0
157

I ftuar në “Xing me Ermalin” është stilisti i njohur shqiptar, fama e të cilit i ka kaluar kufijtë, Valdrin Sahiti.

Gjatë emisionit Valdrini zbuloi shumë jo vetëm për veten, por edhe për disa nga këngëtaret e njohura si Era, Nora, Leonora dhe Elvana.
I pyetur se cila prej këtyre 4 këngëtareve ka më shumë pordhë, Valdrini tha emrin e Leonorës.

Për Erën, Valdrini u shpreh se ka shumë vese, ndërsa për Elvanën tha se kërkon në çdo moment të konsumojë ushqim.

Burimi: TETOVASOT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here