Katër destinacione të reja me “Wizzair”-in nga Shkupi dhe Ohri

0
37

Prej sot katër fluturime me kompaninë me buxhet të ulët “Uizer” do të ketë nga Shkupi për në Torku, Finlandë dhe Larnaka, Qipro, ndërsa nga Ohri për në Memingen dhe Dortmund në Gjermani.

Krahas katër destinacioneve të reja sot do të promovohet edhe vendosja e destinacionit të pestë në bazën e “Uizer”-it në Shkup

“Uizer” nga aeroportet e vendit shërben rreth 40 destinacione.

Burimi: TETOVASOT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here