Sapo ndodhi, vetërrotullohet vetura në autostadën Shkup – Tetovë (FOTO)

0
43

Sapo ka ndodhur një aksident në autostradën Shkup -Tetovë.

Sipas dëshmitarëve që bëjnë të ditur për TetovaSot, makina vetërrullohet duke mbetur të lënduar disa persona.

Në vendngjarje ka dalë ekipet e policisë dhe ekipet e ndihmës së shpejtë.

Po hetohen shkaqet dhe gjithçka që lidhet me aksidentin./TS

Burimi: TETOVASOT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here