Bashkimi Demokratik për Integrim hap shtabin lokal në Likovë

0
70

Bashkimi Demokratik për Integrim në kuadër të përgatitjeve për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 12 prillit, sonte ka hapur shtabin lokal në komunën e Likovës.

Të pranishëm në këtë ngjarje ishin struktura të larta të partisë, si shefi i shtabit qendror zgjedhor Fatmir Besimi, deputetët Rexhail Ismaili dhe Ejup Alimi si dhe ministri Arbër Ademi.

Marrë nga http://www.bashke.tv

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here