Thursday, September 24, 2020
Home Stil jete

Stil jete

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Zbulohet ilaçi kundër ejakulimit të parakohshëm

0
Shkencëtarët më në fund gjetën një tabletë që mund të parandalojë ejakulimin e parakohshëm, i cili shkakton problem të vërtetë në seks. Tani ju...

Adelina Tahirin e këshillojnë se si t’ia marrë pasurinë burrit dhe ta lë maqedonasin

0
Ndonëse mes diskutimesh pa fund rreth jetës së saj private, Adelina Tahiri po e shijon jetën dhe ka vendosur që ta injoroj vorbullën e...

Bill Gates fajëson lopët për ngrohjen globale

0
Njëri nga njerëzit më të pasur në botë dhe themeluesi i Microsoft-it, Bill Gates, pohon se lopët dhe bakteret që ato lëshojnë janë fajtorë...

12 mënyra për t’u ngritur sërish pas një pengese

0
Kur nisët biznesin tuaj, ju mund të keni imagjinuar një ngjitje graduale por shpërblyese drejt suksesit. Sigurisht, ju e keni ditur se ka disa...

Njihuni me frutin e rrallë që vret qelizat kancerogjene

0
Në zbulimin, i cili mund të ketë rëndësi të madhe për fushën mjeksore, shkencëtarët kanë gjetur armikun e fuqishëm natyral kundër kancerit. Bëhet fjalë...

Ja pse duhet të pini lëng portokalli

0
Të gjitha lëngjet e freskëta të frutave janë jashtëzakonisht të pasura me materie bimore aq të nevojshme për organizmin, të ashtuquajtura tonutriente, të cilat...

Facebook tani blen kompani të mobiljeve …

0
Facebook e ka blerë kompaninë e famshme për blerje të mobiljeve, GrokStyle. Zëdhënësja e Facebook Vanessa Chan konfirmoi blerjen duke thënë se ndihen të...

Honda mbyll fabrikën në Britani, rrezikohen 3.500 vende pune

0
Prodhuesi japonez i automjeteve Honda do të mbyllë në vitin 2022 fabrikën e saj në Swindon në Britaninë e Madhe, një vendim që kërcënon...

Lirohet roamingu midis Maqedonisë së Veriut dhe Greqisë

0
Roaming më të lirë midis Republikës së Maqedonisë së Veriut dhe Republikës së Greqisë, ndërsa në pjesën e qarkullimit të të dhënave që  në...

Kthim para 9-vitesh, Ami zbulon rregullin që ka thyer në dasmën e saj (FOTO)

0
Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë padyshim një nga çiftet më të pëlqyer të publikut shqiptar. Tani ata kanë 9 vite që i kanë...