LATEST ARTICLES

Studenti duhet t’i bind të tjerët se do të jetë i...

0
Mirhat Aliu Thonë se jeta studentore është periudha e artë dhe më e vlefshme e jetës sonë. Realisht, askush nuk...

Malli të djeg zemrën!!!

0
Arburim Iseni Sot i bëra retro kujtimet e mia kohën kur isha nxënës i...

KRYEVEPRA PUBLICISTIKE E POETIT NEHAT JAHIU

0
BAKI YMERI Nehat Jahiu vjen para...

AKADEMIA SHQIPTARE-AMERIKANE E SHKENCAVE DHE ARTEVE NEW YORK, PRISHTINË, TIRANË, SHKUP...

0
AKADEMIA SHQIPTARE-AMERIKANE E SHKENCAVE DHE ARTEVE NEW YORK, PRISHTINË, TIRANË, SHKUP Nr....

ZAEVIT I RA MASKA E VIRUSIT TË NACIONALIZMIT!?

0
Vebi BEXHETI Deklarata e Liderit të LSDM-së, se do bashkëpunojë me Mickovskin dhe partinë e tij, për ndihmë reciproke...

Dialog semantiko-gjuhesor ndermjet “militanteve” apo anetareve te partive per slloganet e...

0
Dervish ALIMI BDI: "Une besoj" (ne cka, (ne Zot?!) -Shyqyr me ne fund qe...

Gjykata Speciale nuk cënoi të drejtën e Hashim Thaçit, ajo mbrojti...

0
PROF.DR. ASOC. ENVER BYTYÇI Më 22 korrik 2010 Gjykata Ndërkombëtare e Drejtësisë në...

SQARIM PËR MANIPULIMIN ME MASËN!

0
Agron SHERIFI Voto këtë, voto ate! Kur një shoqëri vjen në këtë shkallë, saqë disa mandate ta shtypësh me...

Mezi pres ta shoh se si BDI do ta imponojë kushtin...

0
Dervish ALIMI Aleanca me Alternativen mund ta parakalojne BDI per te hyre sa ma shpejt ne qeveri, se vetem...

PËRMENDORE KUJTIMESH PËR VENDLINDJEN DHE NJERËZIT E SAJ

0
Besim MUHADRI Libri me kujtime dhe refleksione Lulëkuqe mbi varre, i Nehat Jahiut është...