More

  MË TË LEXUARAT

  Yuri Kim zbulon arsyen/Zyrtari i larte amerikan “zbarkon” per here te pare ne Tirane dy dite para Kuvendit te Berishes

  Ambasadorja e SHBA ne Tirane, Yuri Kim, ka reaguar lidhur me njoftimin e Ambasades Amerikane lidhur me viziten  e zv/sekretarit te Shtetit Amerikan Gabriel Escobar...

  TOP LAJME

  LAJME TË FUNDIT

  Yuri Kim zbulon arsyen/Zyrtari i larte amerikan “zbarkon” per here te pare ne Tirane dy dite para Kuvendit te Berishes

  Ambasadorja e SHBA ne Tirane, Yuri Kim, ka reaguar lidhur me njoftimin e Ambasades Amerikane lidhur me viziten  e zv/sekretarit te Shtetit Amerikan Gabriel...

  Qëndroni me ne

  MË TË LEXUARAT

  President Joe Biden Delivers Inaugural Address

  Abonohuni këtu

  Abonohu ketu per t'i lexuar lajmet

  Speciale

  ARTIKUJ TË NGJASHËM

  Yuri Kim zbulon arsyen/Zyrtari i larte amerikan “zbarkon” per here te pare ne Tirane dy dite para Kuvendit te Berishes

  Ambasadorja e SHBA ne Tirane, Yuri Kim, ka reaguar lidhur me njoftimin e Ambasades Amerikane lidhur me viziten  e zv/sekretarit te Shtetit Amerikan Gabriel Escobar...

  Opinion: Spitali i Tetovës gjendet në vdekje klinike

  Sinqerisht kupa që moti është mbushur, sonte nuk munda që ta gëlltis. Po shkruajte te thuan je bërë analist, po heshte te thuan je frikacak, po...

  LAJME TË FUNDIT

  Të TJERA

  Yuri Kim zbulon arsyen/Zyrtari i larte amerikan “zbarkon” per here te pare ne Tirane dy dite para Kuvendit te Berishes

  Ambasadorja e SHBA ne Tirane, Yuri Kim, ka reaguar lidhur me njoftimin e Ambasades Amerikane lidhur me viziten  e zv/sekretarit te Shtetit Amerikan Gabriel...

  Opinion: Spitali i Tetovës gjendet në vdekje klinike

  Sinqerisht kupa që moti është mbushur, sonte nuk munda që ta gëlltis. Po shkruajte te thuan je bërë analist, po heshte te thuan je frikacak,...

  Dua Lipa: Gjyshi im u pushua nga puna se s’pranoi kërkesën e serbëve, të falsifikonte historinë e Kosovës

  Artistja shqiptare, Dua Lipa, në një intervistë për revistën Rolling Stone në Amerikë nuk ka lënë pa përmendur edhe vendlindjen e saj, Kosovën. Ajo...

  A e dini se cila është lidhja familjare në mes të Bashkim Jasharit dhe Rrahman Ramës?

  Bashkim Jashari është emëruar këtë të martë Komandant i Forcës së Sigurisë së Kosovës. Ai e ka pasuar në këtë pozitë Rrahman Ramën i cili...

  Të themelohet fond nga diaspora dhe bizneset për armatosjen moderne të FSK-së!?

  Kërcënime të reja për paqen në Europë po dalin në horizont. Kriza e Ukrainës sapo ka nisur të shkojë drejt kulmit. Perëndimi ende nuk...

  Hoxha “nxjerr hapur” Zekën: Merr pagë pa punuar në RTK, urgjent të hetohet; publikohet dokumenti i avokatit Gashi

  Fadil Hoxha, kryetar i Sindikatës së Pavarur të Radio Televizionit të Kosovës (RTK), ka thënë se sot ka pranuar një letër njoftuese nga avokati...

  Kurti takoi komandantin e ri të FSK-së, Bashkim Jasharin

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është takuar me komandantin e ri të Forcave të Sigurisë së Kosovës (FSK), Bashkim Jashari. Zyra e kryeministrit ka njoftuar...

  SHBA pritet të iu vendosë sanksione 50 personave në Ballkan, mes tyre edhe politikanë

  Sipas një shkrimi në konton e Twitter të Institutit për Siguri Ndërkombëtare në Beograd të shkruar nga Orhan Dragas bëhet fjalë për inidividë dhe...

  NJOFTIM PËR SHTYP

  Njoftohet opinioni publik se, sot, më 1 dhjetor 2021, u mbajt mbledhja konstituive e Senatit të Universitetit të Tetovës. Procedura përkatëse për konstituimin e Senatit...

  Kurti shkarkon zv.drejtorin e administratës financiare që e emëroi Haradinaj

  Qeveria e Kosovës ka shkarkuar shpetim selmanajn nga pozita e zëvendësdrejtorit për shërbime administrative-financiare në Agjencinë e Shërbimit të Navigacionit Ajror. Vendimi është marrë dje...

  INMEDIARES është i vetmi portal i cili është i pavarur nga çdo subjekt politik.

  Florent Rustemi

  CEO & Founder at ARS Entertainment

  Jeni portali më i mirë në Maqedoninë e Veriut. Ju dëshiroj shëndet dhe punë të mbarë.

  Ardian Deari

  Certified English Teacher

  Portal me të gjitha nishanet.

  Afrim Aliti

  MA in English Language and Literature

  Të gjitha kategoritë

  SHKOLLA E PARË PRIVATE E GJUHËVE TË HUAJA NË KOMUNËN E LIKOVËS

  RESTORANTI MË I MIRË NË TETOVË DHE ME TRADITË SHUMËVJEÇARE - DUBROVNIK

  M HOUSE ËSHTË KOMPANIA E PARË NË RAJON QË OFRON PRODUKTE NATYRORE TË SHËNDETSHME DHE TË SHIJSHME

  Komentet e fundit