More

  MË TË LEXUARAT

  GJERGJ KASTRIOTI NË BETEJËN E NISHIT DHE KISHA E TIJ NË RAHOVICË

  Si sot 580 vite më parë,  më 3 nëntor 1443, ndodhi Beteja e Nishit dhe 2-3 ditë më pas më 5-7 nëntor 1443, qëndrimi i...

  TOP LAJME

  LAJME TË FUNDIT

  GJERGJ KASTRIOTI NË BETEJËN E NISHIT DHE KISHA E TIJ NË RAHOVICË

  Si sot 580 vite më parë,  më 3 nëntor 1443, ndodhi Beteja e Nishit dhe 2-3 ditë më pas më 5-7 nëntor 1443, qëndrimi...

  Qëndroni me ne

  MË TË LEXUARAT

  President Joe Biden Delivers Inaugural Address

  Abonohuni këtu

  Abonohu ketu per t'i lexuar lajmet

  Speciale

  ARTIKUJ TË NGJASHËM

  GJERGJ KASTRIOTI NË BETEJËN E NISHIT DHE KISHA E TIJ NË RAHOVICË

  Si sot 580 vite më parë,  më 3 nëntor 1443, ndodhi Beteja e Nishit dhe 2-3 ditë më pas më 5-7 nëntor 1443, qëndrimi i...

  MacShane: Shtetet mosnjohëse të BE-së dhe NATO-s duhet të pranojnë se Kosova nuk është koloni e Serbisë

  Ish-nënsekretari i Britanisë së Madhe për Punë të Jashtme, përgjegjës edhe për Ballkanin Perëndimor në vitet 2001-2005, Denis MacShane, nëpërmjet një letre të botuar në...

  LAJME TË FUNDIT

  Të TJERA

  GJERGJ KASTRIOTI NË BETEJËN E NISHIT DHE KISHA E TIJ NË RAHOVICË

  Si sot 580 vite më parë,  më 3 nëntor 1443, ndodhi Beteja e Nishit dhe 2-3 ditë më pas më 5-7 nëntor 1443, qëndrimi...

  MacShane: Shtetet mosnjohëse të BE-së dhe NATO-s duhet të pranojnë se Kosova nuk është koloni e Serbisë

  Ish-nënsekretari i Britanisë së Madhe për Punë të Jashtme, përgjegjës edhe për Ballkanin Perëndimor në vitet 2001-2005, Denis MacShane, nëpërmjet një letre të botuar...

  Misioni i rradhës në kuadër të Erasmus Plus

  Misioni i rradhës në kuadër të Erasmus Plus Projekti 'COUNT ME IN TEACH ME A WORD' në kuadër të programit Erasmus Plus, Shkolla Fillore...

  KUSH DUHET TË ZGJEDHET REKTOR I ARDHSHËM I UNIVERSITETIT TË TETOVËS?

  Shkruan: Prof.dr. Eip RUFATI Për të vendosur se cilin rektor duhet të votoni, është e rëndësishme të bëni hulumtim dhe të analizoni me kujdes kandidatët...

  Më ke parasysh mua, më mëso një fjalë!

  Projekti me titull ' Më ke parasysh mua, më mëso një fjalë' ne kuadër të Erasmus Plus, Shkolla Fillore Komunale ' 7 MARSI' ishte...

  EDHE NJË MEGA MASHTRIM, APO NJË MEGA SKANDAL

  Rexhep Asani Qeveria më e korruptuar e Europës, Qeveria më e paaftë, pra Qeveria e RMV po mashtron opinionin publik për nevojat e tyre për...

  Ambasadori i Republikës së Kosovës në vendin tonë Florian Qehaja realizoi takim pune me Rektorin e Universitetit të Tetovës

  Më 27 shkurt 2023, në Universitetin e Tetovës qëndroi për vizitë Ambasadori i Republikës së Kosovës në Maqedoninë e Veriut, shkëlqesia e tij Florian...

  Ekskluzive: Koha ka përfunduar për Kurtin dhe Vuçiç’in – nënshkrim ose konflikt

  Nga Lirim Mehmetaj 24 Shkurt 2023 / 13:57 E hënë, 27 shkurt, mund të jetë dita historike që përcakton rrjedhën e zhvillime ndërshtetërore në mes të Kosovës...

  MANU dhe heshtja e saj, gafi „shkencor“ i rradhës!

  Shkruan: Prof.dr. Florim Ajdini Akademia e Shkencave dhe Arteve e Republikës së Maqedonisë së Veriut, duhet të  prononcohet urgjentisht lidhur me zbulimin epokal të Stelave...

  Fundi-Shpërbërja e Federatës Ruse

  Rusia vazhdon traditën e saj të luftës ekspansioniste kundër Perëndimit, siç historikisht, ka qenë promotori i shumicës së të këqijave që na kanë ndodhur...

  INMEDIARES është i vetmi portal i cili është i pavarur nga çdo subjekt politik.

  Florent Rustemi

  CEO & Founder at ARS Entertainment

  Jeni portali më i mirë në Maqedoninë e Veriut. Ju dëshiroj shëndet dhe punë të mbarë.

  Ardian Deari

  Certified English Teacher

  Portal me të gjitha nishanet.

  Afrim Aliti

  MA in English Language and Literature

  Të gjitha kategoritë

  Komentet e fundit