Amerikanet e duan Berishen me shum se presidentin e tyre/ Perkrahje e jashtezakonshme, garo perseri ti je…..

0
172

Gjate një koncerti në New York , Floriana Garo ka ndjerë një mbështetje të jashtëzakonshme për liderin historik Sali Berisha.

Pas pyetjes provokative të bashkëprezantuesit, se është më mirë prezantues në televizion apo përkrah Doktor Berishës, Garo ka theksuar se vjen direk nga Foltorja dhe është shumë e lumtur që kjo lëvizje ka shumë përkrahje nga shqiptaro-amerikanët në ShBA.

Të ftuarit në sallë ishin mjaft entuziastë për Foltoren dhe mezi prisnin rikthimin e një opozite të fortë në Shqipëri.

‘Ndjeva një përkrahje të jashtëzakonshme nga Shqiptaro- Amerikanët në Neë York për Liderin Historik Sali Berisha!’, shkruan Garo në Facebook.

Burimi: lajmetspeciale.info