More

  admin - Faqe 8

  89 Posts
  0 Comments

  Policia shpëtoi një grua nga ujërat e Vardarit

  Një grua e moshës 67 vjeçe paradite është shpëtuar nga përmbytja në ujërat e Vardarit dhe është dërguar në Spitalin e qytetit “8 Shatori” te...

  Shkëndija pranë nënshkrimit me sulmuesin e kombëtares shqiptare

  Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi në mediat e Maqedonisë së Veriut. Bëhet fjalë për klubin shqiptar të Shkëndijës. Raportohet se kuqezinjtë e...

  Ato e mohojnë, por sa i shohin femrat filmat pornografikë?

  Ndonëse disave mund t’u duket “tronditëse”, faktikisht edhe femrat shohin filma pornografikë. Uebsajti i filmave pornografikë, “YouPorn” publikoi rezultatet e një anketimi rreth vizitoreve femra,...

  COVID-19 shkakton dëmtim akut të veshkave

  Nga Alket Koroshi, mjek nefrolog Raportet e hershme kanë treguar se dëmtimi akut i veshkës (AKI) dhe anomalitë e tjera të veshkave janë të lidhura me...

  Ronaldo i pangopur: Dua të fitoj Kupën e Botës, është ‘qershia mbi tortë’

  Cristiano Ronaldo synon të luajë edhe për shumë vite të tjera në nivele të larta dhe po ëndërron fitimin e Kupës së Botës me përfaqësuesen...

  Vjen një lajm i mirë për Vedat Muriqin

  Sulmuesi i Lazio, Vedat Muriqi, do të paraqitet në ndeshjen e ardhshme ndaj Genoas në kuadër të xhiros së 15-të të Serie A.Viti 2020 ka...

  A është ndarë përfundimisht nga Tuna? Patris Berisha flet për herë të parë për statusin e tij

  Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve për historinë e...

  Sali Berishës i del situata nga kontrolli, uron veten në Facebook, komentuesi zbulon ‘sekretin’

  Në nisje të këtij viti të ri, ish- kryeministrit Sali Berisha duket se nuk i ka nisur shumë mbarë. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale...

  Vetëm të guximshmit dashurojnë, mos e harroni këtë!

  Përgatiti Esmeralda Birçaj, eksperte e shëndetit mendor Keni menduar ndonjëherë se me çfarë saktësisht jemi të dashuruar me një person tjetër? A jeni preokupuar me këtë...

  Gëzuar Vitin e Ri 2021

  Të nderuar miq, Në emrin tim, të stafit akademik dhe të studentëve të Universitetit të Tetovës Jua uroj Vitin e Ri 2021, duke Ju dëshiruar fat...

  Find me on

  Latest articles

  Newsletter

  Subscribe to stay updated.