More

  Kuriozitete

  Kjo është historia e Ditës së Shën Valentinit

  Kjo është historia e Ditës së Shën Valentinit 14 shkurti njihet si Dita e të Dashuruarve, ku përveç dashurisë këtë ditë e bëjnë të veçantë...

  Prindërit, arsyeja pse fëmijët janë të paedukuar

  Situatë shembull: fëmija është në park lojërash dhe bën gjithçka për të dal mbi të tjerët; i shtyn, ju bërtet dhe në fund ja...

  Ato e mohojnë, por sa i shohin femrat filmat pornografikë?

  Ndonëse disave mund t’u duket “tronditëse”, faktikisht edhe femrat shohin filma pornografikë. Uebsajti i filmave pornografikë, “YouPorn” publikoi rezultatet e një anketimi rreth vizitoreve...

  Mitet rreth koronavirusit që i’u rezistuan fakteve…

  Duke nisur nga spekulimet se koronavirusi është krijuar në një laborator, një sasi e madhe e informacioneve të rreme kanë qarkulluar përreth globit gjatë...

  Latest articles

  Newsletter

  Subscribe to stay updated.