More

  Lajme - Faqe 36

  A është ndarë përfundimisht nga Tuna? Patris Berisha flet për herë të parë për statusin e tij

  Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve për historinë...

  Sot vetëm një rast vdekje me COVID-19 në Kosovë

  Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar vetëm një rast i vdekjes në Kosovë. Kjo...

  Latest articles

  Newsletter

  Subscribe to stay updated.