Lajme nga bota

Presidenti i Malit të Zi: BE-ja ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq tha se Bashkimi Evropian duhet ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën dhe t’i japë shtysë shtesë procesit...

Kuriozitete

Presidenti i Malit të Zi: BE-ja ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq tha se Bashkimi Evropian duhet ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën dhe t’i japë shtysë shtesë...

Na ndiqni

Me te shikuarat

Abonohuni

Abonohuni per te pranuar lajmet me te fundit nga ne

Të rejat e fundit

KOLUMNA

Presidenti i Malit të Zi: BE-ja ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq tha se Bashkimi Evropian duhet ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën dhe t’i japë shtysë shtesë procesit...

Basha e thotë hapur, kërkon fitoren në tavolinë/ SHBA të na ndihmojë në këtë propozim

Gjate nje takımı me te rınjte e FRPD ne Tırane, kryetarı ı Partıse Demokratıke Basha deklaroı se ka ardhur koha qe fjalet te ndahen nga...

Më të lexuarat

UNIVERSITET

Presidenti i Malit të Zi: BE-ja ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën

Presidenti i Malit të Zi, Millo Gjukanoviq tha se Bashkimi Evropian duhet ta miratojë liberalizimin e vizave për Kosovën dhe t’i japë shtysë shtesë...

Basha e thotë hapur, kërkon fitoren në tavolinë/ SHBA të na ndihmojë në këtë propozim

Gjate nje takımı me te rınjte e FRPD ne Tırane, kryetarı ı Partıse Demokratıke Basha deklaroı se ka ardhur koha qe fjalet te ndahen...

Berisha kritikon dy investimet e mëdha amerikane në Shqipëri: Janë korruptive

Sali Berisha i ka cilësuar korruptive dy investimet amerikane në Shqipëri, të dhëna me prokurim të drejtpërdrejt nga ana e qeverisë shqiptare; ndërtimin e...

Yuri Kim i tregon prangat Berishës: Ai është kthyer në personazh qesharak, mos dëgjoni fantazitë e tij pasi nuk shpëton nga SHBA

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka folur në Euronews për shpalljen non grata të Sali Berishës. Erla Mëhilli: E qartë. Zonja ambasadore, do të kaloj tani tek...

“Ilir Meta do të shpallet Non Grata”, presidenti i shkarkuar reagon për herë të parë…

Ilir Meta i është përgjigjur dilemave që qarkullojnë se ai është politikani i radhës i shpallur “Non Grata” nga Amerika.Presidenti i shkarkuar nga Kuvendi...

Kodra e Diellit, intenca dashamirëse e një kaosi te dhimbshëm

Opinion nga Mislim Zendeli, profesor universitar: Pamjet nga fotot ku paraqiten gjendje kataklizmash nga filmat horror të njerëzve që ikin nga katastrofat natyrore, nga njëra...

Yuri Kim sërish mesazh drejtuar liderit të opozitës! “ Të refuzojmë dhunën politike”

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri, Yuri Kim, këtë të hënë përmes një postimi në rrjetet sociale ka nderuar figurën e...

Komisioni Europian jep lajmin e madh për të gjithë Shqiptarët/ Rama sot merr…

Një lajm i mirë vjen nga Komisioni Europian e cila ka miratuar një paketë ndihmese për Shqipërinë me vlerë 103.3 milion euro për të...

Rama i tregon gazetarit të ‘Financial Times’: Ja çfarë dua të më shkruajnë mbi gurin e varrit!

E përditshmja britanike “Financial Times” i ka kushtuar një artikull Shqipërisë dhe pritjes që vendi ynë i bëri afganëve që ikin nga lufta. Kryeredaktori...

Suksesi i kësaj qeverie në përpjekjet për t’i përmirësuar jetët e qytetarëve do t’i gëzojë të gjithë qytetarët e lirë e të zakonshëm të...

Të dashur miqtë e mi! Sot është dita ime e parë në punë në detyrën e re. Suksesi i kësaj qeverie në përpjekjet për t'i përmirësuar...

Te gjitha kategorite