Ja rezultatet jozyrtare për Tetovën (Foto)

0
236

Rezultatet e deritashme për Komunën e Tetovës tregojnë për një epërsi të kandidates së BDI-së Teuta Arifit ndaj Bilall Kasamit të Lëvizjes Besa që ka fituar rekord votash deri më tash, informon portali “tetova1”

Teuta Arifi sipas këtyre rezultateve ka fituar 11 084 vota, Bilall Kasami nga Lëvizja Besa 10 393 vota, Vullnet Murseli 6136 vota dhe Sadi Bexheti 3030 vota. /tetova1/

Burimi: tetova1.com