Nuk ndalet koronavirusi tek Tv Klan, infektohet edhe Rudina Magjistari

0
610

Rudina Magjistari është moderatorja e radhës që është infektuar me Covid-19. Sot ajo e ka drejtuar emisionin nga shtëpia e saj.

Fatmirësisht gjendja e saj është e qendrueshme dhe po kurohet në shtëpi, në kushte vetëiz olimi.

Kohët e fundit kujtojmë që me koronavirus është infektuar Bora Zemani, Fjoralba Ponari (2 herë), Ardit Gjebrea dhe disa të tjerë. https://korca-today.al/