More

  Speciale

  Të TJERA

  Foshnja e parë e lindur në Zvicër më 2021-ën është shqiptare

  Foshnja e parë e 2021-tës në Zvicër është e nacionalitetit shqiptar. “Foshnja e parë e vitit 2021 në Zvicër lindi më 1 janar 2021 në...

  Policia shpëtoi një grua nga ujërat e Vardarit

  Një grua e moshës 67 vjeçe paradite është shpëtuar nga përmbytja në ujërat e Vardarit dhe është dërguar në Spitalin e qytetit “8 Shatori”...

  Shkëndija pranë nënshkrimit me sulmuesin e kombëtares shqiptare

  Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi në mediat e Maqedonisë së Veriut. Bëhet fjalë për klubin shqiptar të Shkëndijës. Raportohet se kuqezinjtë...

  Ato e mohojnë, por sa i shohin femrat filmat pornografikë?

  Ndonëse disave mund t’u duket “tronditëse”, faktikisht edhe femrat shohin filma pornografikë. Uebsajti i filmave pornografikë, “YouPorn” publikoi rezultatet e një anketimi rreth vizitoreve...

  COVID-19 shkakton dëmtim akut të veshkave

  Nga Alket Koroshi, mjek nefrolog Raportet e hershme kanë treguar se dëmtimi akut i veshkës (AKI) dhe anomalitë e tjera të veshkave janë të lidhura...

  Ronaldo i pangopur: Dua të fitoj Kupën e Botës, është ‘qershia mbi tortë’

  Cristiano Ronaldo synon të luajë edhe për shumë vite të tjera në nivele të larta dhe po ëndërron fitimin e Kupës së Botës me...

  Vjen një lajm i mirë për Vedat Muriqin

  Sulmuesi i Lazio, Vedat Muriqi, do të paraqitet në ndeshjen e ardhshme ndaj Genoas në kuadër të xhiros së 15-të të Serie A.Viti 2020...

  A është ndarë përfundimisht nga Tuna? Patris Berisha flet për herë të parë për statusin e tij

  Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ata kanë tërhequr gjithmonë vëmendjen e të gjithëve për historinë...

  Sali Berishës i del situata nga kontrolli, uron veten në Facebook, komentuesi zbulon ‘sekretin’

  Në nisje të këtij viti të ri, ish- kryeministrit Sali Berisha duket se nuk i ka nisur shumë mbarë. Ai është shumë aktiv në rrjetet...

  Vetëm të guximshmit dashurojnë, mos e harroni këtë!

  Përgatiti Esmeralda Birçaj, eksperte e shëndetit mendor Keni menduar ndonjëherë se me çfarë saktësisht jemi të dashuruar me një person tjetër? A jeni preokupuar me...

  INMEDIARES është i vetmi portal i cili është i pavarur nga çdo subjekt politik.

  Florent Rustemi

  CEO & Founder at ARS Entertainment

  Jeni portali më i mirë në Maqedoninë e Veriut. Ju dëshiroj shëndet dhe punë të mbarë.

  Ardian Deari

  Certified English Teacher

  Portal me të gjitha nishanet.

  Afrim Aliti

  MA in English Language and Literature

  Të gjitha kategoritë

  SHKOLLA E PARË PRIVATE E GJUHËVE TË HUAJA NË KOMUNËN E LIKOVËS

  RESTORANTI MË I MIRË NË TETOVË DHE ME TRADITË SHUMËVJEÇARE - DUBROVNIK

  M HOUSE ËSHTË KOMPANIA E PARË NË RAJON QË OFRON PRODUKTE NATYRORE TË SHËNDETSHME DHE TË SHIJSHME

  Komentet e fundit