More

  Speciale

  Të TJERA

  Veshja tradicionale e Rita Orës tërheq vëmendjen e mediave të huaja

  “Rita Ora festoi Ditën e Pavarësisë së Kosovës të mërkurën ndërsa pozoi me veshje tradicionale për të shënuar rastin vjetor.” Kështu nis artikulli i...

  Universiteti i Tetovës e shënoi 26 – vjetorin e ligjëratave të para

  Universiteti i Tetovës, sot e shënoi 26-vjetorin e fillimit të ligjëratave të para. 26 vjet më parë, ëndrra e kahmotshme e shqiptarëve të vendit...

  Vuçiqi e fton Bidenin ta vizitojë Serbinë, duke e uruar, ia përmend “plagët e mosmarrëveshjes”

  Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, e ka uruar Presidentin e ri të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, duke shprehur shpresën e tij...

  Miku i madh i shqiptarëve Eliot Engel, vjen me urim të veçantë për Pavarësi

  Eliot Engel ka uruar shtetin e Kosovës për 13 vjetorin e Pavarësisë. “Gëzuar Ditën e Pavarësisë Kosovë! E ardhmja mund të sjellë paqe dhe prosperitet....

  Kurti për Euronews: Po të kishte referendum, do votoja pro bashkimit të Kosovës me Shqipërinë

  Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, nuk është se përmendi bashkimin kombëtar gjatë fushatës për zgjedhjet e 14 shkurtit. Por në një intervistë, ai...

  Njohësi i diplomacisë: Mosurimi nga Turqia për Kurtin, është shenjë e ftohjes së marrëdhënieve dypalëshe

  Afrim Hoti, profesor universitar dhe njohës i diplomacisë, ka komentuar mungesën e deklarimit të Turqisë rreth zgjedhjeve të 14 shkurtit dhe fitoren e Lëvizjes...

  Bideni uron Osmanin për ditën e Pavarësisë: Duhet bërë punë për njohje reciproke me Serbinë

  Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, i ka dërguar një telegram urimi ushtrueses së detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, për 13-...

  Daçiq: Nuk më befasuan deklaratat e Kurtit – s`do të jetë lehtë për dialogun

  Kryetari i Kuvendit të Serbisë , Ivica Daçiq thotë se nuk ishte i befasuar nga deklarata e Albin Kurtit, i cili tha se prioritet...

  Kjo është historia e Ditës së Shën Valentinit

  Kjo është historia e Ditës së Shën Valentinit 14 shkurti njihet si Dita e të Dashuruarve, ku përveç dashurisë këtë ditë e bëjnë të veçantë...

  Ranglista e re e Webometrics: UT shënon ngritje prej 1020 vendesh dhe mban vendin e tretë në nivel nacional

  Në ranglistën e Webometrics, Universiteti i Tetovës është ngjitur në pozitën e tretë në nivel nacional, ndërsa në nivel botëror Universiteti ynë ka shënuar...

  INMEDIARES është i vetmi portal i cili është i pavarur nga çdo subjekt politik.

  Florent Rustemi

  CEO & Founder at ARS Entertainment

  Jeni portali më i mirë në Maqedoninë e Veriut. Ju dëshiroj shëndet dhe punë të mbarë.

  Ardian Deari

  Certified English Teacher

  Portal me të gjitha nishanet.

  Afrim Aliti

  MA in English Language and Literature

  Të gjitha kategoritë

  SHKOLLA E PARË PRIVATE E GJUHËVE TË HUAJA NË KOMUNËN E LIKOVËS

  RESTORANTI MË I MIRË NË TETOVË DHE ME TRADITË SHUMËVJEÇARE - DUBROVNIK

  M HOUSE ËSHTË KOMPANIA E PARË NË RAJON QË OFRON PRODUKTE NATYRORE TË SHËNDETSHME DHE TË SHIJSHME

  Komentet e fundit