More

  Speciale

  Të TJERA

  Përdorimi i pakicave etnike dhe fetare të Rusisë dhe përdorimi i Luftëtarëve të huaj Terrorist nga ana e Rusisë

  Rusia është e njohur për agresione ndaj të gjithë fqinjëve të saj, që nga vitet 1715-ta, e deri me agresionet e dekadave të fundit....

  Kurti flet për Vuçiçin në La Repubblica: “Ai është Kukull e Kremlinit, paratë i do nga Europa e armët nga Rusia”

  Kryeministri Albin Kurti, në një intervistë për gazetën italiane “La Repubblica”, e ka quajtur Presidentin serb, Aleksandar Vuçiq “kukull të Kremlinit”, që drejton një...

  Ambasadori amerikan: Ushtria e Kosovës është e pa kthyshme: e qon ne këmb Beogradin

  Ambasadori amerikan në Beograd është deklaruar rreth ushtrisë së Kosovës, “Nuk shoh pse Ushtria e Kosovës do të ishte kë rcënim më i madh...

  KOHA ËSHTË SIKUR SHPATA; PO NUK PREVE ME TË, TË PRET AJO TY

  ✍️ KOHA ËSHTË SIKUR SHPATA; PO NUK PREVE ME TË, TË PRET AJO TY! Do të doja për çdo ditë t’i mallkoj mashtruesit, ata...

  Lajmi i Fundit – Kosova Po Antarsohet ne NATO Termet ne Beograd ja Detajet

  Në një lëvizje që e con vendin edhe një hap më pranë NATO-s, ekzekutivi i Kosovës vendosi krijimin e grupit ndërinstitucional të punës për...

  POROSI DHE VETËKRITIKË NË KOHËRA TË TURBULLTA!

  Një proverbë popullore thotë; “Nga limoni shtrydh lëngun dhe më pas bëj limonadë”! Andaj, jo çdo gjë që na duket “e keqe” ose e...

  Kryeministri Dritan Abazoviç pasi “dërgoi” në shtëpi qeverinë pro-ruse ia mbyIl derën Putinit “Do i vendosim sanksione shtesë Rusisë”

  Mali i Zi është i gatshëm t’i zgjerojë sanksionet kundër Rusisë për të mbështetur deri në fund politikën e jashtme të Bashkimit Evropian, tha...

  Lajmi i fundit: SHBA iu ka dhënë dritën jeshile vendeve të NATO-s për të dërguar avionë luftarakë në Ukrainë

  Lajmi i fundit: SHBA iu ka dhënë dritën jeshile vendeve të NATO-s për të dërguar avionë luftarakë në Ukrai Nëse vritet Zelenskyy ukrainasit kanë plan,...

  Ambasadori i Italisë në Maqedoninë e Veriut, Andrea Silvestri realizoi vizitë pune në Universitetin e Tetovës

  Në Universitetin e Tetovës, sot qëndroi për vizitë Ambasadori i Republikës së Italisë në Shkup, ekselenca e tij Andrea Silvestri. Ai u prit në...

  Në 27-vjetorin e fillimit të ligjëratave të para u promovua Monografia e Universitetit të Tetovës

  Me rastin e shënimit të 27-vjetorit të fillimit të ligjëratave të para, Universiteti i Tetovës e promovoi Monografinë, gjatë periudhës kohore 1994/95 - 2004/2005....

  INMEDIARES është i vetmi portal i cili është i pavarur nga çdo subjekt politik.

  Florent Rustemi

  CEO & Founder at ARS Entertainment

  Jeni portali më i mirë në Maqedoninë e Veriut. Ju dëshiroj shëndet dhe punë të mbarë.

  Ardian Deari

  Certified English Teacher

  Portal me të gjitha nishanet.

  Afrim Aliti

  MA in English Language and Literature

  Të gjitha kategoritë

  Komentet e fundit