More

  Speciale

  Të TJERA

  Vdes i aksidentuari para një jave në Suharekë

  Ka ndërruar jetë në QKUK, i aksidentuari para një jave në autostradën Suharekë-Vërmicë. “Viktima mashkull kosovar i cili ishte duke u trajtuar ne QKUK, me...

  Arrestohet një person në Gostivar

  Më 04.01.2021 në ora 11.45, zyrtarët policor nga SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, në bazë të një urdhëri të Gjykatës...

  Prindërit, arsyeja pse fëmijët janë të paedukuar

  Situatë shembull: fëmija është në park lojërash dhe bën gjithçka për të dal mbi të tjerët; i shtyn, ju bërtet dhe në fund ja...

  Pse Kasami është i etur për pushtet?

  Selim Ibraimi, Vjenë- Partia Besa me drejtuesit e dukshëm, para se të kalonte në taborin e plotë të partive maqedonase, qëndronte afër partive tjera opozitare...

  JORGE LUIS BORGES

  JORGE LUIS BORGES NJERIU QË I LËVIZI KUFIJTË E QË PARAJSËN E MENDONTE SI BIBLIOTEKË Jorge Luis Borges (Jorge Francisco Isidoro Luis Borges Acevedo, Buenos-Aires, 24...

  UT e shënoi 26-vjetorin e themelimit, veprimtari z. Ali Ahmeti u laureua me titullin Doctor Honoris Causa

  Universiteti i Tetovës, me një ceremoni solemne, duke respektuar të gjitha masat anti-covid e shënoi 26-vjetorin e themelimit të tij. Për nder të kësaj...

  Foshnja e parë e lindur në Zvicër më 2021-ën është shqiptare

  Foshnja e parë e 2021-tës në Zvicër është e nacionalitetit shqiptar. “Foshnja e parë e vitit 2021 në Zvicër lindi më 1 janar 2021 në...

  Policia shpëtoi një grua nga ujërat e Vardarit

  Një grua e moshës 67 vjeçe paradite është shpëtuar nga përmbytja në ujërat e Vardarit dhe është dërguar në Spitalin e qytetit “8 Shatori”...

  Shkëndija pranë nënshkrimit me sulmuesin e kombëtares shqiptare

  Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar së fundmi në mediat e Maqedonisë së Veriut. Bëhet fjalë për klubin shqiptar të Shkëndijës. Raportohet se kuqezinjtë...

  Ato e mohojnë, por sa i shohin femrat filmat pornografikë?

  Ndonëse disave mund t’u duket “tronditëse”, faktikisht edhe femrat shohin filma pornografikë. Uebsajti i filmave pornografikë, “YouPorn” publikoi rezultatet e një anketimi rreth vizitoreve...

  INMEDIARES është i vetmi portal i cili është i pavarur nga çdo subjekt politik.

  Florent Rustemi

  CEO & Founder at ARS Entertainment

  Jeni portali më i mirë në Maqedoninë e Veriut. Ju dëshiroj shëndet dhe punë të mbarë.

  Ardian Deari

  Certified English Teacher

  Portal me të gjitha nishanet.

  Afrim Aliti

  MA in English Language and Literature

  Të gjitha kategoritë

  Komentet e fundit