More

  Speciale

  Të TJERA

  Gëzuar festën e Krishtlindjeve

  Në emër të stafit akademik, studentëve dhe të punësuarve të tjerë në Universitetin e Tetovës dhe në emrin tim personal, të gjithë besimtarëve të...

  Viti 2020 ishte i vështirë për Tokën. Po për hapësirën?

  Viti 2020 ka qenë i vështirë për planetin Tokë, me pandeminë e COVID-19 që ndërpreu rrjedhën normale të jetës. Me kaq shumë popullsi, të mbyllur...

  Simptoma e çuditshme e COVID-19

  Shumica e njerëzve që preken nga COVID-19, por i mbijetojnë virusit nuk u garantohet gjithmonë një shërim i plotë. “Ndërsa shumica e personave me...

  Apple mbyll dyqanet në SHBA dhe Mbretërinë e Bashkuar

  Kur pritet që Apple të rihap dyqanet mbetet e paqartë për momentin. Apple ka mbyllur përkohësisht të 53 dyqanet e saj në shtetin amerikan të...

  Hakeri shqiptar vodhi Bitcoin me vlerë 500 mijë euro / Tre shtete europiane i vihen pas

  Autoritetet shqiptare janë përfshirë në një ekip ndërkombëtar hetimi për zbulimin e një rrjeti mashtruesish kompjuterikë që sipas të dhënave të deleguara nga drejtësia...

  Biden zgjeron ekipin e tij për të luftuar Covid-19

  Presidenti i zgjedhur amerikan, Joe Biden zgjeron ekipin e tij për të luftuar Covid-19. Presidenti i zgjedhur bëri disa emërime të tjera për të forcuar...

  Sot vetëm një rast vdekje me COVID-19 në Kosovë

  Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar vetëm një rast i vdekjes në Kosovë. Kjo...

  INMEDIARES është i vetmi portal i cili është i pavarur nga çdo subjekt politik.

  Florent Rustemi

  CEO & Founder at ARS Entertainment

  Jeni portali më i mirë në Maqedoninë e Veriut. Ju dëshiroj shëndet dhe punë të mbarë.

  Ardian Deari

  Certified English Teacher

  Portal me të gjitha nishanet.

  Afrim Aliti

  MA in English Language and Literature

  Të gjitha kategoritë

  Komentet e fundit