Rama “thumbon” përçarjet në PD: Aty brenda kanë qenë gjithnjë dy të MARRË…

0
213

Kryeministri Edi Rama ka thumbur opozitën, lidhur me situatën e tensionuar dhe “përplasjet”  e sotme në selinë e PD, ku u mbajtën dy mbledhje paralele, në njërën anë Lulzim Basha me të vetët dhe në anën tjetër Grupi i Rithemelimit.

Sipas meje aty brenda kanë qenë gjithnjë dy të marrë, njeri që nuk do asgjë më shumë se sa të rrijë aty ku është dhe tjetri që e gënjen mendja se jeta e tij, pak më tutje, do të bëhet një çikë më pak e hidhur. /lajmerrufe.today